Aktualitātes

 • Dāvāsim prieku!

  12. janvārī mūsu mazie dziedātāji un dejotāji piedalījās labdarības pasākumā „Sapņi piepildās” „Silver Screen” kinoteātrī , kuru rīkoja gorod.lv un organizācija „Uzticības fonds”. Pilsētas iedzīvotāji palīdzēja piepildīt sociālās mājas bērnu sapņus izpildīšanai un sagatavoja viņiem Ziemassvētku dāvanas. Svētku pasākumā valdīja ļoti jautra un pozitīva noskaņa . Mūsu audzēkņi ar skolotāju Žanetu Gasjaņecu sagatavoja muzikālo pārsteigumu un piedalījās koncertprogrammā. Pateicamies „Uzticības fonda” vadītājai Viktorijai Sporāne-Hudojanei par ielūgumu piedalīties labdarības pasākumā un ceram uz turpmāku sadarbību. Kopā dāvāsim prieku citiem!

 • Veselības diena Vingrošanas Olimpiskajā centrā

  Mūsu pirmsskolas iestāde aktīvi popularizē veselīgo dzīves veidu un sporta aktivitātes audzēkņu, viņu vecāku un iestādes darbinieku vidū. 2018. gada 10.janvārī 40 mūsu 5-7 gadīgiem audzēkņiem tika organizēta vingrošanas nodarbība Daugavpils Vingrošanas Olimpiskajā centrā,kuru ir dibinājuši Latvijas olimpiskais čempions Igors Vihrovs un olimpiskais vice-čempions Jevģēnijs Saproņenko. Vingrošanas zāle ir aprīkota ar batutiem, specializētu vingrošanas segumu un citām vingrošanas ierīcēm. Vispārattīstošā vingrošana ir nepieciešama ne tikai bērnu veselībai un labam garastāvoklim, bet arī, lai harmoniski attīstītos visas muskuļu grupas, kustību koordinācija, spēks, lokanība, veiklība un stāja.

  Paldies vadītāja vietniekam Jūlijai Sivačovai, pirmsskolas skolotājiem Tatjanai Saveļjevai, Jeļenai Gerasinai, Oksanai Masānei, skolotāja palīgam Jeļenai Benskai un audzēkņu vecākiem par Veselības dienas organizēšanu un dalību tajā! Pateicamies Daugavpils Vingrošanas Olimpiskā centra lieliskajiem treneriem par sadarbību un jauko atmosfēru vingrošanas nodarbībā!

 • Jaungada eglīte Krievu kultūras centrā

  Daugavpils Krievu kultūras centrs izveidots priekš visiem pilsētas iedzīvotājiem, kuri interesējas par krievu kultūru un vēsturi. Mūsu pirmsskolas izglītības iestāde sadarbojas ar centru vairāk nekā 10 gadi. Jaungada svinību laikā 2018.gada 9.janvārī Krievu kultūras centrs ierīkoja svētku pasākumu bērniem „Jaungada eglīte”, kuru pēc ielūgumiem apmeklēja mūsu pirmsskolas izglītības iestādes 16 audzēkņi. Bērnus gaidīja tikšanos ar īstu Salaveci un iemīļotajiem pasaules tautu pasaku varoņiem, un, protams, garšīgās saldās dāvanas . Pateicamies Krievu Kultūras centra vadītājai Geroidai Bogdanovai par ielūgumu uz Jaungada eglītes pasākumu. Paldies režisoram Vladimiram Dupakam un aktieriem par ļoti emocionālu mākslas darbu!

 • Pozitīva uzvedība mājās un sabiedrībā

  Tradicionāli novembrī mūsu pirmsskolas izglītības iestāde izsludināja video konkursu audzēkņu ģimenēm. Šogad konkursa tēma bija „Pozitīva uzvedība mājās un sabiedrībā” ar mērķi veicināt mūsu audzēkņu pozitīvo uzvedību sadarbībā ar vecākiem. Komisija novērtēja videomateriālu, kurā galvenais akcents ir bērna pozitīva uzvedība, pozitīvs piemērs, pieklājīga attieksme pret līdzās esošajiem un visu sabiedrību kopumā.
 • „Mana Mārīte” Jaungada skrējienā

  2017.gada 30.decembrī Daugavpilī notika tradicionālais “Jaungada skrējiens”, kurš startēja Vienības laukumā.Mūsu pirmsskolas izglītības iestādes „Mana Mārīte” aktīva dzīvesveida cienītāji pievienojās skrējienā uz jauno gadu. Šī gada skrējienā netika noteikti ātrākie skrējēji, netika arī uzņemts laiks, jo galvenais ir pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem un kolēģiem.Finišā skrējiena organizātori visus sagaidīja ar balvu, pīrādziņiem un karstu tēju! Par jautrību pirms un pēc skrējiena rūpējās Ziemassvētku vecītis.Pateicamies pirmsskolas skolotājai Nataļjai Kohanei par iniciatīvu un iestādes darbiniekiem par dalību skrējienā, par aktīvi pavadīto brīvo laiku, aizvadīto veco gadu un sagaidīto jauno gadu kopīgi skrienot un izbaudot svētkus.

 • Skanīgus Ziemassvētkus!

  Mīļie bērni , cienījamie vecāki un iestādes darbinieki!

  Apsveicam Jūs ar Ziemassvētkiem un Jauno 2018.gadu!

  Lai svētku mirdzumā dzimst Ticība,Cerība un Mīlestība jauniem darbiem un sapņiem!

 • Ziemassvētku tirdziņš

  Daugavpils 27.pirmsskolas izglītības iestādes padome aicina iestādes darbiniekus, audzēkņus un audzēkņu vecākus piedalītiesZiemassvētku tirdziņā!Ziemassvētku tirdziņšnotiks iestādes zālē 21.12.2017. no plkst 15.30 līdz plkst.18.00.
 • „Mana Mārīte” atbalsta daiļslidotāju Denisu Vasiļjevu!

  2017.gada 6. decembrī sagatavošanas grupu bērni kopā ar vecākiem un pedagogiem Jeļenu Gerasinu un Tatjanu Saveļjevu apmeklēja Daugavpils Ledus Halli, lai satiktos ar Daugavpils slaveno daiļslidotāju Denisu Vasiļjevu. Bērniem bija iespēja noskatīties daiļslidotāja trenēšanās procesu uz ledus, kuras laikā viņš nodemonstrēja mazajiem skatītājiem arī savas programmas. Pēc treniņa katram bērnam bija iespēja nofotografēties kopā ar Denisu,
 • Pirmā svece Adventes vainagā ir iedegta!

  Pirmdien, 4.decembrī, sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam mazie eņģeļīši mierīgā un sirsnīgā gaisotnē aizdedza pirmo svecīti Adventes vainagā - tā ir mūsu pirmsskolas iestādes daudzu gadu tradīcija. Ko nozīmē šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks, pirmssskolēniem pastāstījaskolotāja Jeļena Dimitrijeva ar saviem 4 gadu vecuma audzēkņiem Valēriju un Polinu. Eņģeļīši aicināja visus sagatavoties Ziemassvētkiem caur pozitīvo uzvedību un labiem darbiem. Lai kluss, mierīgs un mīlestības pilns šis gaidīšanas laiks!

 • Sāc rītu ar smaidu

  2017.gadā 30.novembrī pirmsskolas iestādē ”Mana Marīte” bērnu rīts sākas ar platu smaidu. Veselības stundu grupās novadīja Kārumniece un Stomatologs, kas motivēja bērnus tīrīt zobus.

  Ciemiņi pastāstīja bērniem, kāpēc zobiņi ir jātīra, - ka saldumi un neiztīrītie ēdienu atlikumi bojās zobus un veidos caurumus, ja tie netiks iztīrīti.----

  Bērni noskatījās animācijas filmu ‘”Man ir tīri zobi”. Šajā filmiņā bērni iepazinās ar zobiņu Baltiņu, zobu suku Čaklīti un zobgrauzi Urķi. Bērni labprāt zīmēja animācijas filmas varoņus, veidoja kolāžas un plakātus, nobildējās ar Kārumnieci un Stomatologu, atcerējās vēlreiz zobu tīrīšanas pareizo secību. Iedvesmoja bērnus ievērot veselīgu dzīvesveidu. Nosauca kādī pārtikas produkti veicina zobu veselību. Uzmundrināja mūsu audzēkņus regulāri apmeklēt stomatologus, lai veiktu savlaicīgu zobiņu apskati.

  Pateicamies pirmsskolas skolotājiem Irinai Kozelai um Innai Rosolajai par Veselības dienas organizēšanu.

Mana marīte Mana marīte