Aktualitātes

 • Labestības stunda ar mazajiem draugiem

  2017.gada 16.martā Daugavpils dienas centrā „Saskarsme” notika Labestības stunda, jo viņa tiešiam bija no sirds. Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācijas Daugavpils nodaļas biedri satikās ar saviem mazajiem draudziņiem no Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādes. Bērni atnāca ar saviem dzejolīšiem, teicieniem, parunām par tēmu „Labestība”. Mums – nodaļas biedriem kopā ar bērniem un pirmsskolas skolotājām izveidojās dialogs, kāpēc jābūt labestīgam, līdzjūtīgam, sirsnīgam, izpalīdzīgam. Ko nozīme cienīt otru cilvēku? Ne katrs pieaugušais var atrast atbildi uz šo jautājumu. Ļoti svarīgi jau no bērnības ne tikai runāt par to, bet darīt mazus

 • Apsveicam

  Mīļās sievietes,ar smaržīgiem ziediem pavasaris nāk katrā mājā. Mēs sirsnīgi apsveicam Jūs Starptautiskajā Sieviešu dienā !

 • Mākslieniece bērniem

  2017.gada februārī Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādē notika Latgales Brīvo mākslinieku asociācijas biedres - mākslinieces Larisas Sergejevas radošo darbu izstāde. Bērnu motīvi, vienkārša tehnika ir ļoti pieejamas un tuvas maziem skatitājiem. Pirmsskolas iestādes audzēkņus īpaši iepriecināja pasaku tēma, Ziemassvētki, klusā daba, mūsu pilsētas ainava Larisas Sergejevas darbos. Izstāde iedvesmoja pedagogus zīmēt ar bērniem ar akrilkrāsām. Bērniem ir vēlme papildināt radošo sienu ar saviem darbiem. Liels paldies māksliniecei Larisai Sergejevai par lielisku izstādi .

 • Lustīgā mūzikas stila disko krāsās

  Draudzības svētki mūsu pirmsskolas iestādē tradicionāli notiek Valentīndienā. Bērni gatavoja sirsnīgus kārumus Valentīndienai, pārsteiguma atklātnes draugiem, mācījās dejot disko un, protams, gaidīja disenīti... 14.februārī DJ kopā ar Disko meiteni rūpējās par jautrību Bērnu diskotēkā. Skanēja diskomūzika pagājušā gadsimta 80.gadu stilā, mirgoja krāsainas gaismiņas, bērni rādīja savas dejotprasmes, devās rotaļās un dziedāja par draudzību un mīlestību.Vecākiem bija grūti nosēdēt vietās un viņi ar degsmi pievienojās lambadas ritmiem. Pateicamies visiem pedagoģiem, kas organizēja vienreizējos svētkus: mūzikas skolotājiem Jeļenai Šakelei, Žanetai Gasjaņecai un pirmsskolas skolotājiem Jeļenai Gerasinai, Tatjanai Saveļjevai un Danutai Nikonovai.

 • Sirsnīgi un iedvesmojoši Ziemassvētki

  Turpinot aizsākto tradīciju veidot svētku noskaņu Daugavpils pilsētā, 2016.gada decembrī Daugavpils pilsētas dome izsludināja Ziemassvētku noformējumu konkursu „Ziemassvētki 2016/2017” ar devīzi „Sirsnīgus Ziemassvētkus!”. Šādu konkursa nosaukumu noteica sirsniņu izmantošana pilsētas Ziemassvētku noformējumā. Mūsu iestāde arī ir pacentušies radīt svētku noskaņojumu un iepriecināt gan mazuļus, gan pieaugušus ar Ziemassvētku kompozīciju pēc Margarites Stārastes pasakas motīviem. Piparkūku vīriņš, mājiņa un sirsniņas, mirdzošs apgaismojums, pūkains sniedziņš...viss kopumā radīja brīnuma izjūtu Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

 • Ģimenes tradīcijas, kā laimīgas bērnības pamats

  Mazā cilvēka laime ir cieši saistīta un atkarīga no attiecībām ģimenē, tradīcijām un kvalitatīvi kopā pavadīta laika. Kopīgas ģimenes tradīcijas, vaļasprieki, regulāri ģimenes pasākumi ir tas, kas vislielākajā mērā ietekmē bērna iekšējo emocionālo sakārtotību, dod mazajampārliecībupar saviem spēkiem un drošības sajūtu. 16.janvārī Daugavpils pilsētas 27. pirmsskolas iestāde godināja ģimenes, kuras piedalījās konkursā „Manas ģimenes
 • Pirmsskolnieku aktīva atpūta Sniega dienā

  Prieks, ka šogad atkal mums ir īsta ziema! Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādē katra pastaiga ārā ir aizraujoša, jo sniegs dāvā gan bērniem, gan pieaugušajiem unikālu iespēju baudīt ziemas priekus. Ar pirmo salu mēs sākām aktīvi darboties ledus rotājumu izgatavošanā, izmantojot čiekurus, citrusaugļu ripiņas. Katra grupa sasaldēja krāsainas ledus lodes, kuras izmantojam stafešu organizēšanā un laukuma rotājumā. 17.janvārī 117 audzēkņi
 • Gaišus Ziemassvētkus!

  Cienījamie bērni, bērnu vecāki un iestādes darbinieki!

  Lai Ziemassvētku mirdzums ienes mieru Jūsu sirdīs un mājās, dāvājot veiksmi, izdošanos un daudz gaišu notikumu Jaunajā 2017. gadā.

 • Ziemassvētku vecītis bērnudārzā

  Katrā no mums ir brīnums, tas tikai ir jāizlaiž laukā, un Ziemassvētki ir īstais brīdis, lai pamēģinātu. Mūsu izglītības iestādē brīnumi jau sākušies 14.decembrī ”Mana Mārīte” audzēkņus apciemoja sarkanā kostīmā tērptais labsirdīgais vecītis ar kuplu, baltu bārdu – Ziemassvētku vecītis. Pār plecu viņš nesa lielu dāvanu maisu, kurā katram būs kas īpašs paredzēts. Bērnu acīs iemirdzējies īstais prieks, jo taču šīs ir īpašs brīnumu pilns Ziemassvētku laiks. Lai brīnums ienāk katrā sirsniņā!

 • „Manas Mārītes” labie darbi

  Novembrī mūsu pirmsskolas izglītības iestāde aktīvi piedalījās akcijā „Labo darbu nedēļa 2016” . Sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komiteju, atbalstījām Zupas virtuves apmeklētājus. Iestādes audzēkņi ar vecākiem un darbinieki kopā salasīja 14 kastes ar pārtikas produktiem (makaroni, grūbas, tēja, cepumi, saldumi, ievārījums, konservi un tt.) Bērniem bija paskaidrots par labo darbu nedēļas ideju un par to, kam un kāpēc ir vajadzīga palīdzība.

Mana marīte Mana marīte