Aktualitātes

 • Pavasara sveiciens

  25.aprīlī 12.grupas "Putniņš" audzēkņi iepriecināja savus draugus no dienas centra "Saskarsme" ar pavasara dziesmām un dejām. Bērni uzdāvināja visiem saulainu garstāvokli, dvēseles siltumu un patiesus smaidus. Savukārt arī bērniem ļoti patika tādas siltas tikšanās ar labiem draugiem. Pateicamies mūzikas skolotājai Ž.Gasjaņecai par bērnu sagatavošanu koncertam.

 • Grand Prix ieguvēji

  6.aprīlī 9.grupas "Vardulēns"audzēkņi ieguva Grand Prix pasaku inscenējumu konkursā «Что за прелесть эти сказки!», veltīta A.Puškina 220. dzimšanas gadadienai. Konkursa organizātors ir Krievu kultūras centrs. 13.aprīlī konkursa uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem, grāmatām un saldumiem. Pasakas "Сказка о рыбаке и рыбке" inscenējumu jaunie lasītāji parādīja arī iestādes audzēkņiem. Pateicamies audzēkņu vecākiem un grupas skolotājām Danutai Nikonovai un Irinai Kozelai par bērnu talantu atklāšanu.

 • "Pīks un Pīka 2019"

  10.aprīlī Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrā „Jaunība”notika mazo izpildītāju konkurss-festivāls "Pīks un Pīka 2019", kur mūsu audzēkne Sofija-Margarita Orlova ar dziesmu "Saules zaķēns"saņēma 1.pakāpes diplomu solistu starpā . No sirds priecājamies par meitenes augstajiem sasniegumiem. Pateicamies mūzikas skolotājai Jeļenai Šakelei par ieguldīto darbu.

 • Mūsu maza bibliotēka

  Kopš 2018./2019. mācību gada sākuma mūsu iestādes 4-7 gadīgo audzēkņu grupa “Lāčuks”piedalas lasītveicināšanas programmā “Mūsu maza bibliotēka”. Katrā tikšanas reizē Jaunbūves bibliotēkas darbinieki piedāvā interesantas aktivitātes un iepazīstina bērnus ar jaunu grāmatu. Oktobrī notika literārā stafete -”Kurš pirmais”. Tika lasīta grāmata ”Vista vai ola?”(autors: Pšemislavs Vehterovičs) mudinot bērnus atbildēt uz grāmatas galveno jautājumu, kurš bija
 • Par godu sniegam

  21.janvārī mūsu pirmsskolas izglītības iestādē jau tradicionāli notika pasākums par godu sniegam. Pasaules sniega dienā priecāties par sniegu un piedalīties dažādās ziemas aktivitātēs tika aicināti mūsu mazi un lieli audzēkņi. Radošajā darbnīcā visi ar prieku zīmēja uz sniega, ar Briedi vizinājas ar ragavām, ar Lapsu un Vinniju Pūku piedalījās jautrās stafetēs, spēlēja hokeju ar Vilku, kopā ar Sniegavīru Olafu pikojās, veidoja enģelīšus
 • Zinātne ap mums. Ķīmiķojam kopā ar bērniem

  16.janvārī mūsu iestādē viesojās zinātkāres centra ZINOO speciālisti, kuri piedāvāja 8.grupas “Lāčuks” un 9.grupas “Vardulēns” izglītojamiem aizraujošu ķīmijas priekšnesumu. Audzēkņi varēja gan novērot, gan aktīvi piedalīties eksperimentos un pētījumos. Bērniem ļoti patīk eksperimentēt ar lietām, un tas ir ļoti nepieciešams, lai mazais ātrāk iepazītu pasauli un viņā rastos zinātkāre apgūt jaunas zināšanas.

 • Veselības diena Ledus Hallē

  Cienījamie bērni, vecāki un iestādes darbinieki!

  Ielūdzam visus satikties 2019 g. 19.janvārī plkst.13.30 Daugavpils Ledus Hallē, lai brīnišķīgi pavadītu brīvo laiku veselības nostiprināšanai un garastāvokļa uzlabošanai.

 • Ziemasvētku teātra izrādes

  2019. gada 14.janvārī interešu izglītības pulciņa skolotāja Benita Strode ar sagatavošanas grupas “Vardulēns” audzēkņiem iepriecināja mazos skatītājus ar teatralizētu uzvedumu “Vecīša cimdiņš”. Izrādē darbojās teicējs, Vecītis, Vecenīte, Muša, Pele, Zaķis, Vilks, Lācis un Gailis.
 • No sirds uz sirdi

  10.janvārī grupas „Putniņš” audzēkņi uzstājās dienas centrā „Saskarsme” ar koncertprogrammu „No sirds uz sirdi”, lai iepriecinātu mūsu pirmsskolas izglītības iestādes draugus – Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācijas biedrus. Mazie dejotāji un dziedātāji dalījās ar pieaugušājiem ar savām sajūtām un labām emocijām. Skanēja Ziemassvētku dziesmas. Kā arī bērni uzdāvināja lieliem draugiem savāmrokām radītas sirsnīgas atklātnes. Pateicamies
Mana marīte Mana marīte