Aktualitātes

 • Pirmās Adventes sveces iedegšana

  Rīts krēslā deldē melnu nakti, Kā baltas sveces liesma dakti Ir Pirmā Advente - kluss sākums, Kad jaušams Ziemas svētku nākums. 28.novembrī mūsu iestādē mēs iededzām pirmo Adventes sveci. Katru grupu apciemoja eņģelīši, kuri stāstīja par Adventes laiku un iededzināja pirmo svecīti adventes vainagos. Advente ir tas laiks, kad klusām gaidām pienākam Ziemassvētkus, kad ikviena sirsniņā iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma. Šajā laikā ir pieņemts miers un līdzsvara meklējumi sevī. Bērni ierakstīja savus labus darbus, ko viņi paveiks un ielika savus solījumus, uzrakstītus uz zvaigznītēm eņģelīšu brīnumu maisiņā. Cik patīkami gaidīt ziemassvētku brīnumus.
 • Latvijas dzimšanas diena

  17.novembrī mūsu iestādē notika svarīgs pasākums, veltīts Latvijas dzimšanas dienai. Bērni bija latviešu nacionālajos kostīmos. Meitenes un zēni dziedāja latviēšu dziesmas, ļoti skaisti dejoja un rotaļājās spēlēs. Svētkos valdīja svīnīga un priecīga atmosfēra.
 • Ekskursija uz Daugavpils Māla mākslas centru

  16.novembrī mūsu vecākā un sagatavošanas grupas dēvas uz Daugavpils Māla mākslas centru eksursijā. Bērni ar nepacietību gaidīja šo pasākumu. Visiem bija interesanti iepazīties ar māla izstrādājumu tapšanu, apskatīt brīnīšķīgu ķeramikas izstādi, pavērot kā vienā mīrklī meistars no māla pikas var uztaisīt podu. Un pats galvenais bērni paši bija meistari un izveidoja savu mākslas darbu. Bērni ar nepacietību gaida, kad darbi būs apcepti krāsnī un nosūtīti uz bērnu dārzu.
 • Mana Latvija

  Mūsu 12.grupas bērni un vecāki aktīvi piedalījās izstādes "Mana Latvija" veidošanā. Visi darbi ir ar izdomu, viens uz otru nebija līdzīgi. Cik radoši ir mūsu bērni un to vecāki!

 • Mārtiņdiena

  Martiņš bija labs vīriņš Par visiem vīriņiem: Ne ruden, pavasar, Pašā maizes laiciņā 9. novembrī mūsu iestādē notika svētku nodarbība veltīta Mārtiņdienai. Pasākuma galvenais varonis bija gailis, kurš ar bērniem rotaļājās, uzdēva mīklas un dejoja. Bērniem bija jautri un interesanti uzzināt Mārtiņdienas sēnas tradīcijas.
 • Drošības ABC

  14.oktobrī mūsu iestādē notika tikšanās ar policijas inspektoriem. Viņi iepazīstināja bērnus ar drošības noteikumiem uz ceļa.Sarunas laikā bērni ar lielu interesi un zinatkāri uzdeva daudz jautājumus, uz kuriem nācās atbildēt policistiem.
 • Starptautiskā Roku mazgāšanas diena

  Apvienoto Nāciju Organizācija ir pasludinājusi 15.oktobri par Starptautisko Roku mazgāšanas dienu. Šis iniciatīvais mērķis ir pievērsts sabiedrības uzmanību roku mazgāšanai, kas ir vienkāršs un efektīvais veids, kā aizsargaties no slīmībām, kuru izplatība ir nopietna problēma visā pasaulē.Galvenā Roku mazgāšanas dienas akciju mērķauditorija ir tieši bērni, kuri visbiežāk ir pakļauti infekcijas riskam. No tā, cik kvalitatīvi un bieži tiek mazgātas rokas, ir atkarīga gan bērnu,gan pieaugušu cilvēku inficēšanās novēršana. Mūsu iestādes bērni tika aicināti īpašu vērību veltīt roku tīrībai, mazgājot tās paši un aicinot to darīt arī vecākus un piaugušos. Jautrais klauns apciemoja visas grupas un parādīja kā pareizi mazgāt rokas un kāpēc to ir jādara. Bērniem tāds parsteigums izraisīja lielu prieku un viņi labprāt mazgāja rokas kopā ar klaunu.
 • Ekskursija uz Gubiščes ezeru

  2011.g.12.oktobrī mūsu sagatavošanas grupa devās ekskursijā uz Gubiščes ezeru un parku. Bērni bija sajusmā no ezera putniem: pīlēm, gulbjiem, kaijām. Bija ļoti interesanti novērot putnu uzvedību dabā. Parkā bērni no visa sirds priecājās krāsainām lapām,rotaļajās ar tām un sarīkoja lapkriti. Cik skaists un jautrs ir rudens laiks!

 • Veselības stunda

  Mūsu zobus vajag tīrīt , Sargāt tos un rūpēties. Lai mēs varam visiem smaidīt Un ar zobiem lēpoties. Zobu higiēniste Olga Vavilova no Daugavpils stomatoloģijas poliklinikas pastāstīja mūsu iestādes bērniem par zobu higiēnu un parādīja kā pareizi tīrīt zobus. Lai bērnu zobiņi būtu tik mirdzoši kā pērlītes ir jātīra tosrūpīgi un pareizi. Tagad mūsu iestādes bērni zin kā saglabāt zobus veselus, baltus un par to cik svarīgi savlaikus mainīt zobu birsti. Meitenes un zēni ļoti cenšās iztīrīt zobus pareizi un saņēma par to sertifikātus.
 • Gada skolotājs

  2011.g. 29.septembrī Daugavpils teātrī Skolotāju dienai veltītajā pasākumā tika godināti pilsētas labākie pedagogi. Ar Atzinības rakstiem un balvām tika sveiktas arī mūsu pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki: Gada pirmsskolas skolotājs - Kristina Lavrivjaņeca un Gada pirmsskolas skolotāja palīgs - Viktorija Varlamova. Pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova un 1.vietnieks Vitālijs Azarevičs pedagogiem veltīja pateicības un atzinības vārdus, novērtējot skolotāju profesionalitāti, nesavtīgo darbu un ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā.
Mana marīte Mana marīte