Aktualitātes

 • Zīmējumu izstāde

  Mūsu iestādes 6.grupas vecāki piedalījās personālās izstādes veidošanā .Skaisti Ziemassvētku darbiņi rotā mūsu dārziņu . Izstādē pieņēma dalību Kristiāna Tarasova ar mammu Birutu, Evelīna Zenova ar mammu Svetlanu un Rihards Ļahs ar mammu Olgu. Zīmējumi izpildīti dažādās interesantās tehnikās. Ziemassvētku darbiņi palīdz sajust svētkus un rada īpaši ziemas atmosfēru. Ir prieks redzēt cik talantīgi, aktīvi un radoši ir mūsu bērni un to vecāki.
 • Ziemassvētku tirdziņš

  15.decembrī mūsu iestādē tika sarīkots Ziemassvētku tirdziņš. Šeit varēja nopirkt bērnu pašgatavotus suvenīrus, ziemassvētku rotājumus, atklātnes, saldumus. Pārdevēji bija vecāki un bērni. Visiem bija liela iespēja iegādāties dāvanu ziemassvētkiem. Šis pasākums izraisa lielu interesi un prieku gan maziem, gan lieliem. Ziemassvētki ir cerību, pārsteigumu, dāvanu un labo darbu laiks. Mūsu pirmsskolas iestāde nolēma piedalīties labdarības akcijā „Eņģeļi pār Latviju” . Nopelnītu ziemassvētku tirdziņa naudu vecāki ar bērniem nodeva akcijas organizatoriem.
 • Ekskursija uz Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju

  30 .novembrī mūsu iestādes bērni apmeklēja Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju. Tur bērni varēja apskatīt mūsu novadam raksturīgākus floras un faunas pārstāvjus, skujkoku un jaukto koku mežus, aizaugošo ezeri un tā piekrasti, Daugavas ieleju. Meitenes un zēni aplūkoja retus un aizsargājumus augus un dzīvniekus, kas iekļauti Latvijas Sarkanajā grāmatā. Bagāti un daudzveidīgi bija pārstāvēta novada kukaiņu fauna. Ekspozīcijā bērni varēja iepazīties ar dažādiem dabas retumiem, atklāt daudzus dabas noslēpumus un iegūt jaunas zināšanas par Latvijas dabu. Vēl bērniem bija iespēja apskatīt vairākas gleznas un citus mākslinieciskus darbus.
 • Pirmās Adventes sveces iedegšana

  Rīts krēslā deldē melnu nakti, Kā baltas sveces liesma dakti Ir Pirmā Advente - kluss sākums, Kad jaušams Ziemas svētku nākums. 28.novembrī mūsu iestādē mēs iededzām pirmo Adventes sveci. Katru grupu apciemoja eņģelīši, kuri stāstīja par Adventes laiku un iededzināja pirmo svecīti adventes vainagos. Advente ir tas laiks, kad klusām gaidām pienākam Ziemassvētkus, kad ikviena sirsniņā iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma. Šajā laikā ir pieņemts miers un līdzsvara meklējumi sevī. Bērni ierakstīja savus labus darbus, ko viņi paveiks un ielika savus solījumus, uzrakstītus uz zvaigznītēm eņģelīšu brīnumu maisiņā. Cik patīkami gaidīt ziemassvētku brīnumus.
 • Latvijas dzimšanas diena

  17.novembrī mūsu iestādē notika svarīgs pasākums, veltīts Latvijas dzimšanas dienai. Bērni bija latviešu nacionālajos kostīmos. Meitenes un zēni dziedāja latviēšu dziesmas, ļoti skaisti dejoja un rotaļājās spēlēs. Svētkos valdīja svīnīga un priecīga atmosfēra.
 • Ekskursija uz Daugavpils Māla mākslas centru

  16.novembrī mūsu vecākā un sagatavošanas grupas dēvas uz Daugavpils Māla mākslas centru eksursijā. Bērni ar nepacietību gaidīja šo pasākumu. Visiem bija interesanti iepazīties ar māla izstrādājumu tapšanu, apskatīt brīnīšķīgu ķeramikas izstādi, pavērot kā vienā mīrklī meistars no māla pikas var uztaisīt podu. Un pats galvenais bērni paši bija meistari un izveidoja savu mākslas darbu. Bērni ar nepacietību gaida, kad darbi būs apcepti krāsnī un nosūtīti uz bērnu dārzu.
 • Mana Latvija

  Mūsu 12.grupas bērni un vecāki aktīvi piedalījās izstādes "Mana Latvija" veidošanā. Visi darbi ir ar izdomu, viens uz otru nebija līdzīgi. Cik radoši ir mūsu bērni un to vecāki!

 • Mārtiņdiena

  Martiņš bija labs vīriņš Par visiem vīriņiem: Ne ruden, pavasar, Pašā maizes laiciņā 9. novembrī mūsu iestādē notika svētku nodarbība veltīta Mārtiņdienai. Pasākuma galvenais varonis bija gailis, kurš ar bērniem rotaļājās, uzdēva mīklas un dejoja. Bērniem bija jautri un interesanti uzzināt Mārtiņdienas sēnas tradīcijas.
 • Drošības ABC

  14.oktobrī mūsu iestādē notika tikšanās ar policijas inspektoriem. Viņi iepazīstināja bērnus ar drošības noteikumiem uz ceļa.Sarunas laikā bērni ar lielu interesi un zinatkāri uzdeva daudz jautājumus, uz kuriem nācās atbildēt policistiem.
 • Starptautiskā Roku mazgāšanas diena

  Apvienoto Nāciju Organizācija ir pasludinājusi 15.oktobri par Starptautisko Roku mazgāšanas dienu. Šis iniciatīvais mērķis ir pievērsts sabiedrības uzmanību roku mazgāšanai, kas ir vienkāršs un efektīvais veids, kā aizsargaties no slīmībām, kuru izplatība ir nopietna problēma visā pasaulē.Galvenā Roku mazgāšanas dienas akciju mērķauditorija ir tieši bērni, kuri visbiežāk ir pakļauti infekcijas riskam. No tā, cik kvalitatīvi un bieži tiek mazgātas rokas, ir atkarīga gan bērnu,gan pieaugušu cilvēku inficēšanās novēršana. Mūsu iestādes bērni tika aicināti īpašu vērību veltīt roku tīrībai, mazgājot tās paši un aicinot to darīt arī vecākus un piaugušos. Jautrais klauns apciemoja visas grupas un parādīja kā pareizi mazgāt rokas un kāpēc to ir jādara. Bērniem tāds parsteigums izraisīja lielu prieku un viņi labprāt mazgāja rokas kopā ar klaunu.
Mana marīte Mana marīte