Aktualitātes

 • Mana Latvija

  Mūsu 12.grupas bērni un vecāki aktīvi piedalījās izstādes "Mana Latvija" veidošanā. Visi darbi ir ar izdomu, viens uz otru nebija līdzīgi. Cik radoši ir mūsu bērni un to vecāki!

 • Mārtiņdiena

  Martiņš bija labs vīriņš Par visiem vīriņiem: Ne ruden, pavasar, Pašā maizes laiciņā 9. novembrī mūsu iestādē notika svētku nodarbība veltīta Mārtiņdienai. Pasākuma galvenais varonis bija gailis, kurš ar bērniem rotaļājās, uzdēva mīklas un dejoja. Bērniem bija jautri un interesanti uzzināt Mārtiņdienas sēnas tradīcijas.
 • Drošības ABC

  14.oktobrī mūsu iestādē notika tikšanās ar policijas inspektoriem. Viņi iepazīstināja bērnus ar drošības noteikumiem uz ceļa.Sarunas laikā bērni ar lielu interesi un zinatkāri uzdeva daudz jautājumus, uz kuriem nācās atbildēt policistiem.
 • Starptautiskā Roku mazgāšanas diena

  Apvienoto Nāciju Organizācija ir pasludinājusi 15.oktobri par Starptautisko Roku mazgāšanas dienu. Šis iniciatīvais mērķis ir pievērsts sabiedrības uzmanību roku mazgāšanai, kas ir vienkāršs un efektīvais veids, kā aizsargaties no slīmībām, kuru izplatība ir nopietna problēma visā pasaulē.Galvenā Roku mazgāšanas dienas akciju mērķauditorija ir tieši bērni, kuri visbiežāk ir pakļauti infekcijas riskam. No tā, cik kvalitatīvi un bieži tiek mazgātas rokas, ir atkarīga gan bērnu,gan pieaugušu cilvēku inficēšanās novēršana. Mūsu iestādes bērni tika aicināti īpašu vērību veltīt roku tīrībai, mazgājot tās paši un aicinot to darīt arī vecākus un piaugušos. Jautrais klauns apciemoja visas grupas un parādīja kā pareizi mazgāt rokas un kāpēc to ir jādara. Bērniem tāds parsteigums izraisīja lielu prieku un viņi labprāt mazgāja rokas kopā ar klaunu.
 • Ekskursija uz Gubiščes ezeru

  2011.g.12.oktobrī mūsu sagatavošanas grupa devās ekskursijā uz Gubiščes ezeru un parku. Bērni bija sajusmā no ezera putniem: pīlēm, gulbjiem, kaijām. Bija ļoti interesanti novērot putnu uzvedību dabā. Parkā bērni no visa sirds priecājās krāsainām lapām,rotaļajās ar tām un sarīkoja lapkriti. Cik skaists un jautrs ir rudens laiks!

 • Veselības stunda

  Mūsu zobus vajag tīrīt , Sargāt tos un rūpēties. Lai mēs varam visiem smaidīt Un ar zobiem lēpoties. Zobu higiēniste Olga Vavilova no Daugavpils stomatoloģijas poliklinikas pastāstīja mūsu iestādes bērniem par zobu higiēnu un parādīja kā pareizi tīrīt zobus. Lai bērnu zobiņi būtu tik mirdzoši kā pērlītes ir jātīra tosrūpīgi un pareizi. Tagad mūsu iestādes bērni zin kā saglabāt zobus veselus, baltus un par to cik svarīgi savlaikus mainīt zobu birsti. Meitenes un zēni ļoti cenšās iztīrīt zobus pareizi un saņēma par to sertifikātus.
 • Gada skolotājs

  2011.g. 29.septembrī Daugavpils teātrī Skolotāju dienai veltītajā pasākumā tika godināti pilsētas labākie pedagogi. Ar Atzinības rakstiem un balvām tika sveiktas arī mūsu pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki: Gada pirmsskolas skolotājs - Kristina Lavrivjaņeca un Gada pirmsskolas skolotāja palīgs - Viktorija Varlamova. Pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova un 1.vietnieks Vitālijs Azarevičs pedagogiem veltīja pateicības un atzinības vārdus, novērtējot skolotāju profesionalitāti, nesavtīgo darbu un ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā.
 • Miķeļdiena

  Mūsu pirmsskolas izglītības iestādē Miķeļdienā tradicionāli tika rīkota rudens izstāde, notika Miķeļdienas gadatirgus un mielošanās ar rudens kārumiem. Bērni dejoja, spēlējās un priecājās kopā ar Miķeļi un svētku viesiem Čigānu un sivēntiņiem . Kopā ar saviem vecākiem bērni veidoja dažas interesantas kompozīcijas svētku izstādei „Rudens brīnumi.”
 • Olimpiskais Centrs

  8.septembrī mūsu sagatavošanas grupa kopā ar skolotāju, skolotājas palīdzi un vecākiem apmeklēja Daugavpils Olimpisko centru, kur Daugavpils Vingrošanas Olimpiskā Centra vadītājs Aivars Plāte organizēja vispārattīstošās vingrošanas nodarbību. Visi bija lielā sajūsmā!

  Gribam izteikt lielu pateicību Izglītības pārvaldei par pārstāvētu autobusu.

  Vingrošanas nodarbības ir lielisks ieguldījums bērna veselības un fiziskās sagatavotības nākotnei. Vingrošanas Olimpiskais Centrs aicina visus bērnus no 3.g. vecuma pievienoties vingrošanas nodarbībām! Cena par vingrošanas nodarbībām no viena bērna mēnesī: 5LVL. Pierakstīties uz nodarbībām var pie Daugavpils Vingrošanas Olimpiskā Centra vadītāja pa telefonu 29754050.

 • Zinību diena

  1. septembrī tika nosvinēta "Zinību diena". Pedagogi un bērni kopā ar pasaku varoņiem priecājas par jaunā mācību gada sākumu un devās aizraujošā ceļojumā uz "Zinību pasauli"

Mana marīte Mana marīte