Aktualitātes

 • Ziemas Olimpiskās spēles 2018

  Sportot prieks!No2018.gada9.februāralīdz25.februārim DienvidkorejasapgabalāPhjončhanā notiek Ziemas Olimpiskas spēles 2018.13.februārī Daugavpils pilsētas 27. pirmsskolas izglītības iestādē skolotāja Jeļena Gerasina organizējasporta svētkus "Ziemas Olimpiskās spēles 2018" iestādes audzēkņiem. Bērniem bija iespēja iejusties īsto olimpiešu lomā. Pēc svinīgās spēļu atklāšanas mazie sportisti kopā ar līdzjūtējiem un skolotāju Jeļenu olimpiādes simbola lomā devās sacensībās. Bērni piedālījās
 • Veselības diena

  Cienījāmie bērni, vecāki un iestādes darbinieki!

  Ielūdzam satikties 2018.g. 4. februārī plkst.12.00 Daugavpils Ledus Hallē, lai brīnišķīģi pavadītu brīvo laiku Veselības dienā un atbalstītu Denisu Vasiļjevu Ziemas Olimpiskajās spēlēs.

 • Vediet bērnu uz sniega!

  Šī gada 19.janvārī mūsu pirmsskolas izglītības iestādē tika svinēta «Pasaules Sniega diena 2018», dodot bērniem izmēģināt visdažādākas aktivitātes uz sniega. Sakarā ar to, ka Latvijā sniegs kļuvis par retumu, bērni un pieaugušie ļoti noilgojās pēc ziemas priekiem. Šodien laika apstākļi patlaban ir ļoti atbilstoši sniega prieku baudīšanai. Ziemas priekus baudīja, lieliski pavadīja laiku un pozitīvas emocijas piedzīvoja mūsu audzēkņi no 2 līdz 6 gadiem, ka arī pedagogi. Ziemas aktivitātes uz sniega rada patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu nodarboties ar to arī nākotnē. Veselīgs dzīves veids var kļūt par priecīgu un veselīgu ikdienu ikvienam.

 • Dāvāsim prieku!

  12. janvārī mūsu mazie dziedātāji un dejotāji piedalījās labdarības pasākumā „Sapņi piepildās” „Silver Screen” kinoteātrī , kuru rīkoja gorod.lv un organizācija „Uzticības fonds”. Pilsētas iedzīvotāji palīdzēja piepildīt sociālās mājas bērnu sapņus izpildīšanai un sagatavoja viņiem Ziemassvētku dāvanas. Svētku pasākumā valdīja ļoti jautra un pozitīva noskaņa . Mūsu audzēkņi ar skolotāju Žanetu Gasjaņecu sagatavoja muzikālo pārsteigumu un piedalījās koncertprogrammā. Pateicamies „Uzticības fonda” vadītājai Viktorijai Sporāne-Hudojanei par ielūgumu piedalīties labdarības pasākumā un ceram uz turpmāku sadarbību. Kopā dāvāsim prieku citiem!

 • Veselības diena Vingrošanas Olimpiskajā centrā

  Mūsu pirmsskolas iestāde aktīvi popularizē veselīgo dzīves veidu un sporta aktivitātes audzēkņu, viņu vecāku un iestādes darbinieku vidū. 2018. gada 10.janvārī 40 mūsu 5-7 gadīgiem audzēkņiem tika organizēta vingrošanas nodarbība Daugavpils Vingrošanas Olimpiskajā centrā,kuru ir dibinājuši Latvijas olimpiskais čempions Igors Vihrovs un olimpiskais vice-čempions Jevģēnijs Saproņenko. Vingrošanas zāle ir aprīkota ar batutiem, specializētu vingrošanas segumu un citām vingrošanas ierīcēm. Vispārattīstošā vingrošana ir nepieciešama ne tikai bērnu veselībai un labam garastāvoklim, bet arī, lai harmoniski attīstītos visas muskuļu grupas, kustību koordinācija, spēks, lokanība, veiklība un stāja.

  Paldies vadītāja vietniekam Jūlijai Sivačovai, pirmsskolas skolotājiem Tatjanai Saveļjevai, Jeļenai Gerasinai, Oksanai Masānei, skolotāja palīgam Jeļenai Benskai un audzēkņu vecākiem par Veselības dienas organizēšanu un dalību tajā! Pateicamies Daugavpils Vingrošanas Olimpiskā centra lieliskajiem treneriem par sadarbību un jauko atmosfēru vingrošanas nodarbībā!

 • Jaungada eglīte Krievu kultūras centrā

  Daugavpils Krievu kultūras centrs izveidots priekš visiem pilsētas iedzīvotājiem, kuri interesējas par krievu kultūru un vēsturi. Mūsu pirmsskolas izglītības iestāde sadarbojas ar centru vairāk nekā 10 gadi. Jaungada svinību laikā 2018.gada 9.janvārī Krievu kultūras centrs ierīkoja svētku pasākumu bērniem „Jaungada eglīte”, kuru pēc ielūgumiem apmeklēja mūsu pirmsskolas izglītības iestādes 16 audzēkņi. Bērnus gaidīja tikšanos ar īstu Salaveci un iemīļotajiem pasaules tautu pasaku varoņiem, un, protams, garšīgās saldās dāvanas . Pateicamies Krievu Kultūras centra vadītājai Geroidai Bogdanovai par ielūgumu uz Jaungada eglītes pasākumu. Paldies režisoram Vladimiram Dupakam un aktieriem par ļoti emocionālu mākslas darbu!

 • Pozitīva uzvedība mājās un sabiedrībā

  Tradicionāli novembrī mūsu pirmsskolas izglītības iestāde izsludināja video konkursu audzēkņu ģimenēm. Šogad konkursa tēma bija „Pozitīva uzvedība mājās un sabiedrībā” ar mērķi veicināt mūsu audzēkņu pozitīvo uzvedību sadarbībā ar vecākiem. Komisija novērtēja videomateriālu, kurā galvenais akcents ir bērna pozitīva uzvedība, pozitīvs piemērs, pieklājīga attieksme pret līdzās esošajiem un visu sabiedrību kopumā.
 • „Mana Mārīte” Jaungada skrējienā

  2017.gada 30.decembrī Daugavpilī notika tradicionālais “Jaungada skrējiens”, kurš startēja Vienības laukumā.Mūsu pirmsskolas izglītības iestādes „Mana Mārīte” aktīva dzīvesveida cienītāji pievienojās skrējienā uz jauno gadu. Šī gada skrējienā netika noteikti ātrākie skrējēji, netika arī uzņemts laiks, jo galvenais ir pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem un kolēģiem.Finišā skrējiena organizātori visus sagaidīja ar balvu, pīrādziņiem un karstu tēju! Par jautrību pirms un pēc skrējiena rūpējās Ziemassvētku vecītis.Pateicamies pirmsskolas skolotājai Nataļjai Kohanei par iniciatīvu un iestādes darbiniekiem par dalību skrējienā, par aktīvi pavadīto brīvo laiku, aizvadīto veco gadu un sagaidīto jauno gadu kopīgi skrienot un izbaudot svētkus.

 • Skanīgus Ziemassvētkus!

  Mīļie bērni , cienījamie vecāki un iestādes darbinieki!

  Apsveicam Jūs ar Ziemassvētkiem un Jauno 2018.gadu!

  Lai svētku mirdzumā dzimst Ticība,Cerība un Mīlestība jauniem darbiem un sapņiem!

 • Ziemassvētku tirdziņš

  Daugavpils 27.pirmsskolas izglītības iestādes padome aicina iestādes darbiniekus, audzēkņus un audzēkņu vecākus piedalītiesZiemassvētku tirdziņā!Ziemassvētku tirdziņšnotiks iestādes zālē 21.12.2017. no plkst 15.30 līdz plkst.18.00.
Mana marīte Mana marīte