Aktualitātes

 • Zobu fejas padomi

  2018.gadā 7.decembrī pirmsskolas izglītības iestādē „Mana Mārīte” bērnu rīts sākās ar platu smaidu. Veselības stundu grupās novadīja Dinozauriņš un Zobu feja, kas mudināja bērnus tīrīt zobus . Bērni kopā ar Dinozauriņu un Zobu feju uzzināja, kādi veselīgi produkti tiek lietoti uzturā, lai zobi būtu veseli. Zobu feja pastāstīja kādus profilaktiskus pasākumus ir jāveic katru dienu , lai mikrobi nekaitētu zobiem. Zobu Feja atgādināja, kā pareizi tītrīt zobus .Pedagogi ar bērniem jau iepriekš izgatavoja plakātus par zobu veselību un iepazīstināja ar tiem Dinozauriņu.
 • Pirmās Adventes sveces iedegšana

  Pirmdien, 3.decembrī, sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam pasakainie Rūķīšimierīgā un sirsnīgā gaisotnē aizdedza pirmo svecīti Adventes vainagā.Tā ir mūsu pirmsskolas iestādes daudzu gadu tradīcija. Ko nozīmē šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks, pirmssskolēniem pastāstījaprmsskolas sklotājas Jeļena Gerasina un Solvita Trimalniece. Rūķu lomās pedagoģi aicināja visus sagatavoties Ziemassvētkiem caur pozitīvo uzvedību un labiem darbiem. Īpašs paldies
 • Pieskāriens mākslai Marka Rotko centrā

  28.novembrī 8. un 9.grupas 6-7 gadu vecuma audzēkņi un pedagogi apmeklēja Daugavpils Marka Rotko mākslas centru – daudzfunkcionālu laikmetīgās mākslas kompleksu, kultūras un izglītības centru Arsenāla ēkā Daugavpils cietoksnī.

 • Daudz laimes, Latvija!

  Latvija – tā mums katram ir viena, bet katram šķiet citāda. No sniega baltumā mirdzošām kāpām līdz vasaras vēja glāstiem tveicīgā jūlija pēcpusdienā. No rudens lapu krāsainās uguņošanas līdz pavasara iezvanīšanai.15.novembrī pirmsskolas izglītības iestādes „Mana Mārīte” mazie audzēkņi svinēja Latvijas dzimšanas dienu. Pasākuma ideja bija, ka mūsu Latvija ir brīnišķīga jebkurā gadalaikā. Ar skanīgām dziesmām, dzejoļiem un

 • Mana Mārīte” nosvinēja 45 gadu jubileju

  No 22. līdz 31.oktobrim gan mazās, gan lielās „mārītes” saldi un priecīgi nosvinēja Daugavpils pilsētas 27. pirmsskolas izglītības iestādes 45 dzimšanas dienu. Savu nosaukumu „Mana Mārīte” mūsu iestāde ieguva 2011 gadā. „Mārīte” ir bērnudārza dvēsele . Viņa simbolizē veiksmi, labestību un mieru. Mēs lepojamies par saviem panākumiem, lepojamies, ka tagad mūsu iestāde „Mana Mārīte” pazīstama ne tikai Daugavpilī, Latvijā, bet arī ārzemēs. Jubileja

 • Grupa,,Lāčuks”piedalās lasītveicināšanas programmā ,,Mūsu mazā bibliotēka”

  Mūsu pirmsskolas iestādes latviešu grupa ,,Lāčuks” no šī mācību gada piedalās lasītveicināšanas programmā 4-8 gadus veciem bērniem ,,Mūsu mazā bibliotēka”. Lasītveicināšanas programma vienlaikus tiek īstenota sešās Eiropas valstīs - Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Horvātijā un Slovēnijā.

  ,,Mūsu mazās bibliotēkas”mērķis ir veicināt bērnu interesi par literatūru un ilustrāciju,kā arī rosināt bērnus uz dažādām radošām nodarbēm.

 • "Mana Mārīte" Erasmus+ projektā

  Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestāde no 1.09.2018. līdz 31.08.2021.g. īsteno Erasmus+ programmas pamatdarbības KA2 “Sadarbība inovācijas veicināšanai un labas prakses apmaiņa” projektu "Inovatīvā mācību satura izstrādāšana pirmsskolas izglītības iestādes brīvdabas teritorijā" /“Developing Innovative learning contexts in preschools’ outdoor spaces” /.
 • Apsveicam!

  Sveicam visus zinību dienā!

  Sirsnīgi novēlam ražīgu, radošām idejām un skaistiem sapniem bagātu 2018./2019. mācību gadu!!!

  ar cieņu "Mana Mārīte" administrācija

 • Māksla brīvdābā

  31.07.18 mūsu pirmsskolas izglītības iestādes laukumā ielidoja Bitīte-Čaklīte un Mārīte Raibīte. Mārīte un Bitīte palīdzēja bērniem atcerēties kādus kukaiņus viņi ir redzējuši un pazīst. Kopā ar Mārīti un Bitīti bērni spēlēja kustību rotaļas. Jautrie kukaiņi rosināja bērnus darboties radoši kā īstie mākslinieki. Bērni kopā ar Mārīti un Bitīti zīmēja kukaiņus , puķes, zāli, saulīti brīvā dabā. Noslēgumā visi priecājās par skaistiem un interesantiem mākslas darbiem. Pateicamies latviešu valodas skolotājai Anitai Skalderei un pirmsskolas skolotājai Olgai Dmitrijevai par spilgtu vasaras pasākumu.

Mana marīte Mana marīte