Aktualitātes

 • Vecāku un vecvecāku bērnības rotaļlietu izstāde

  No 27. līdz 29. martam mūsu pirmsskolas izglītības iestādē notika kolekcionāra Ivana Skrobova 20.gs. 60-80.gadu rotaļlietu izstāde no viņa privātās kolekcijas. Izstādi aplūkoja pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi, viņu vecāki un iestādes darbinieki. Rotaļlietu kolekcija sekmīgi ilustrēja rotaļlietu kultūru padomju laikā, kad mūsu audzēkņu vecmāmiņas un vecāki bija mazi. Par kolekciju stāstīja mūsu vadītāja Nataļja Isate. Bērni vēroja mehāniskās rotaļlietas kustībā, apskatīja spēļu šujmašīnas, kuras bija ļoti iemīļotas meiteņu vidū 80.gados.

 • Teātra dienas pašiem mazākajiem teātra cienītājiem

  Teātra dienas mūsu iestādē ir kļuvušas par labo tradīciju, jo teātra izrādes ir spilgtu emociju avots. Teāris palīdz bagātināt bērna fantāziju un attīstīt viņa personību .

  Šogad martā teātra dienas atklāja mūsu iestādes pedagoģi: mūzikas skolotāja Žaneta Gasjaņeca, pirmsskolas skolotājas Nataļja Kohane, Ludmila Sidorova, Tatjana Povarova un sagatavošanas grupas „Saules zaķītis” aktieri. Viņi iepriecināja mazos skatītājus ar muzikālo izrādi „Kā Rūķītis meklēja ceļu uz vecmāmiņas mājiņu”.

 • Labestības stunda ar mazajiem draugiem

  2017.gada 16.martā Daugavpils dienas centrā „Saskarsme” notika Labestības stunda, jo viņa tiešiam bija no sirds. Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācijas Daugavpils nodaļas biedri satikās ar saviem mazajiem draudziņiem no Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādes. Bērni atnāca ar saviem dzejolīšiem, teicieniem, parunām par tēmu „Labestība”. Mums – nodaļas biedriem kopā ar bērniem un pirmsskolas skolotājām izveidojās dialogs, kāpēc jābūt labestīgam, līdzjūtīgam, sirsnīgam, izpalīdzīgam. Ko nozīme cienīt otru cilvēku? Ne katrs pieaugušais var atrast atbildi uz šo jautājumu. Ļoti svarīgi jau no bērnības ne tikai runāt par to, bet darīt mazus

 • Apsveicam

  Mīļās sievietes,ar smaržīgiem ziediem pavasaris nāk katrā mājā. Mēs sirsnīgi apsveicam Jūs Starptautiskajā Sieviešu dienā !

 • Mākslieniece bērniem

  2017.gada februārī Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādē notika Latgales Brīvo mākslinieku asociācijas biedres - mākslinieces Larisas Sergejevas radošo darbu izstāde. Bērnu motīvi, vienkārša tehnika ir ļoti pieejamas un tuvas maziem skatitājiem. Pirmsskolas iestādes audzēkņus īpaši iepriecināja pasaku tēma, Ziemassvētki, klusā daba, mūsu pilsētas ainava Larisas Sergejevas darbos. Izstāde iedvesmoja pedagogus zīmēt ar bērniem ar akrilkrāsām. Bērniem ir vēlme papildināt radošo sienu ar saviem darbiem. Liels paldies māksliniecei Larisai Sergejevai par lielisku izstādi .

 • Lustīgā mūzikas stila disko krāsās

  Draudzības svētki mūsu pirmsskolas iestādē tradicionāli notiek Valentīndienā. Bērni gatavoja sirsnīgus kārumus Valentīndienai, pārsteiguma atklātnes draugiem, mācījās dejot disko un, protams, gaidīja disenīti... 14.februārī DJ kopā ar Disko meiteni rūpējās par jautrību Bērnu diskotēkā. Skanēja diskomūzika pagājušā gadsimta 80.gadu stilā, mirgoja krāsainas gaismiņas, bērni rādīja savas dejotprasmes, devās rotaļās un dziedāja par draudzību un mīlestību.Vecākiem bija grūti nosēdēt vietās un viņi ar degsmi pievienojās lambadas ritmiem. Pateicamies visiem pedagoģiem, kas organizēja vienreizējos svētkus: mūzikas skolotājiem Jeļenai Šakelei, Žanetai Gasjaņecai un pirmsskolas skolotājiem Jeļenai Gerasinai, Tatjanai Saveļjevai un Danutai Nikonovai.

 • Sirsnīgi un iedvesmojoši Ziemassvētki

  Turpinot aizsākto tradīciju veidot svētku noskaņu Daugavpils pilsētā, 2016.gada decembrī Daugavpils pilsētas dome izsludināja Ziemassvētku noformējumu konkursu „Ziemassvētki 2016/2017” ar devīzi „Sirsnīgus Ziemassvētkus!”. Šādu konkursa nosaukumu noteica sirsniņu izmantošana pilsētas Ziemassvētku noformējumā. Mūsu iestāde arī ir pacentušies radīt svētku noskaņojumu un iepriecināt gan mazuļus, gan pieaugušus ar Ziemassvētku kompozīciju pēc Margarites Stārastes pasakas motīviem. Piparkūku vīriņš, mājiņa un sirsniņas, mirdzošs apgaismojums, pūkains sniedziņš...viss kopumā radīja brīnuma izjūtu Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

 • Ģimenes tradīcijas, kā laimīgas bērnības pamats

  Mazā cilvēka laime ir cieši saistīta un atkarīga no attiecībām ģimenē, tradīcijām un kvalitatīvi kopā pavadīta laika. Kopīgas ģimenes tradīcijas, vaļasprieki, regulāri ģimenes pasākumi ir tas, kas vislielākajā mērā ietekmē bērna iekšējo emocionālo sakārtotību, dod mazajampārliecībupar saviem spēkiem un drošības sajūtu. 16.janvārī Daugavpils pilsētas 27. pirmsskolas iestāde godināja ģimenes, kuras piedalījās konkursā „Manas ģimenes
 • Pirmsskolnieku aktīva atpūta Sniega dienā

  Prieks, ka šogad atkal mums ir īsta ziema! Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādē katra pastaiga ārā ir aizraujoša, jo sniegs dāvā gan bērniem, gan pieaugušajiem unikālu iespēju baudīt ziemas priekus. Ar pirmo salu mēs sākām aktīvi darboties ledus rotājumu izgatavošanā, izmantojot čiekurus, citrusaugļu ripiņas. Katra grupa sasaldēja krāsainas ledus lodes, kuras izmantojam stafešu organizēšanā un laukuma rotājumā. 17.janvārī 117 audzēkņi
 • Gaišus Ziemassvētkus!

  Cienījamie bērni, bērnu vecāki un iestādes darbinieki!

  Lai Ziemassvētku mirdzums ienes mieru Jūsu sirdīs un mājās, dāvājot veiksmi, izdošanos un daudz gaišu notikumu Jaunajā 2017. gadā.

Mana marīte Mana marīte