Aktualitātes

 • Mana Mārīte” nosvinēja 45 gadu jubileju

  No 22. līdz 31.oktobrim gan mazās, gan lielās „mārītes” saldi un priecīgi nosvinēja Daugavpils pilsētas 27. pirmsskolas izglītības iestādes 45 dzimšanas dienu. Savu nosaukumu „Mana Mārīte” mūsu iestāde ieguva 2011 gadā. „Mārīte” ir bērnudārza dvēsele . Viņa simbolizē veiksmi, labestību un mieru. Mēs lepojamies par saviem panākumiem, lepojamies, ka tagad mūsu iestāde „Mana Mārīte” pazīstama ne tikai Daugavpilī, Latvijā, bet arī ārzemēs. Jubileja

 • Grupa,,Lāčuks”piedalās lasītveicināšanas programmā ,,Mūsu mazā bibliotēka”

  Mūsu pirmsskolas iestādes latviešu grupa ,,Lāčuks” no šī mācību gada piedalās lasītveicināšanas programmā 4-8 gadus veciem bērniem ,,Mūsu mazā bibliotēka”. Lasītveicināšanas programma vienlaikus tiek īstenota sešās Eiropas valstīs - Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Horvātijā un Slovēnijā.

  ,,Mūsu mazās bibliotēkas”mērķis ir veicināt bērnu interesi par literatūru un ilustrāciju,kā arī rosināt bērnus uz dažādām radošām nodarbēm.

 • "Mana Mārīte" Erasmus+ projektā

  Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestāde no 1.09.2018. līdz 31.08.2021.g. īsteno Erasmus+ programmas pamatdarbības KA2 “Sadarbība inovācijas veicināšanai un labas prakses apmaiņa” projektu "Inovatīvā mācību satura izstrādāšana pirmsskolas izglītības iestādes brīvdabas teritorijā" /“Developing Innovative learning contexts in preschools’ outdoor spaces” /.
 • Apsveicam!

  Sveicam visus zinību dienā!

  Sirsnīgi novēlam ražīgu, radošām idejām un skaistiem sapniem bagātu 2018./2019. mācību gadu!!!

  ar cieņu "Mana Mārīte" administrācija

 • Māksla brīvdābā

  31.07.18 mūsu pirmsskolas izglītības iestādes laukumā ielidoja Bitīte-Čaklīte un Mārīte Raibīte. Mārīte un Bitīte palīdzēja bērniem atcerēties kādus kukaiņus viņi ir redzējuši un pazīst. Kopā ar Mārīti un Bitīti bērni spēlēja kustību rotaļas. Jautrie kukaiņi rosināja bērnus darboties radoši kā īstie mākslinieki. Bērni kopā ar Mārīti un Bitīti zīmēja kukaiņus , puķes, zāli, saulīti brīvā dabā. Noslēgumā visi priecājās par skaistiem un interesantiem mākslas darbiem. Pateicamies latviešu valodas skolotājai Anitai Skalderei un pirmsskolas skolotājai Olgai Dmitrijevai par spilgtu vasaras pasākumu.

 • ,,Kā zvēri pavasari meklēja”

  2018.g.21.maijā interešu izglītības pulciņa skolotāja Benita Strode ar sagatavošanas grupas „Runcītis” audzēkņiem iepriecināja mūsu mazos skatītājus un vecākus ar pavasarīgu teatralizētu izrādi latviešu valodā „Kā zvēri pavasari meklēja”. Izrādē darbojās teicējs, zaķēni, ezis,lapsa,lācis,vilks,mākoņi, saulīte,rūķis Rītiņš,sniegpulkstenītes,vārna. Bērni ļoti veiksmīgi iejutās savās lomās,caur aktiermākslu veidojās bērnu runas vide,attīstījās valoda un dialoģiskā runa, paplašinājās vārdu krājums, intonatīvi attēlojot varoņu tēlus.
 • Muzikālais ceļojums

  3. maijā sadarbībā ar Daugavpils 13. vidusskolu mūsu iestādē notika mūzikas festivāls „Pasaules etniskās dejas un mūzika”, kur piedalījās 27. pirmsskolas izglītības iestādes vecākās un sagatavošanas grupu bērni, gan 13. vidusskolas mūzikas klases audzēkņi.
 • „Mana Mārīte” seriālā “Bigbank Skrien Latvija” 2018.

  Skriešanas seriāls “Bigbank Skrien Latvija” 2018. gada sezonas otrais posms jau otro reizi norisinājās Daugavpilī. Un jau otro reizi mūsu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu un darbinieku komanda piedālījās dažādās skriešanas distancās gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī nūjošanas distancē un sezonas jaunajā distancē –„Mans skrējiens Latvijai”.Tajā visi dalībnieki devās patriotiski un pacilāti - katrs ar Latvijas karodziņu un lepnumu par piederību šai zemei.

 • Esi drošs!

  18. aprīlī Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādē viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Daugavpils nodaļas pārstāvis Guntiņš, kas bērniem stāstīja par pareizu un nepareizu rīcību situācijās, kad nepieciešama palīdzība. Guntiņš bērnus iepazīstināja, kādos gadījumos ir jāzvana uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 un arī iemācīja kā vieglāk atcerēties numuru 112. Glābšanas dienesta speciālsits pastāstīja par neatliekamās palīdzības sniegšanu nelaimes gadījumos. Bērni atbildēja uz jautājumiem par drošu uzvedību mājās un sabiedrībā. Tikšanās beigās bērni saņēma krāsojamas grāmatas ar interesantiem uzdevumiem. Pateicamies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Daugavpils nodaļas pārstāvjiem par ļoti noderīgu pasākumu mūsu audzēkņiem. Rūpēsimies par bērnu drošību!

Mana marīte Mana marīte