Aktualitātes

 • Mārtņdienas jampadracis

  Mārtiņdiena klāt- ziemai durvis vaļā. 10.novembrī mūsu iestādē norisēja jautrs Mārtiņdienas pasākums ar ķekatās iešanu, dziedāšanu, latviešu tautas rotaļām, tautas dziesmu skandēšanu. Mārtiņbērni maskojās dažādos tērpos. Interešu izglītības skolotāja B.Strode iepazīstināja vecāko grupu audzēkņus ar Mārtiņdienas tradīcijām, ticējumiem. Paldies mūzikas skolotājai J.Šakelei par mūzikas pavadījumu, saimniecei O.Dimitrijevai par gardo cienastu.

 • Prieks sadarboties!

  2017.gada 26.oktobrī Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja konferencē mūsu pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja N.Isate un pirmsskolas skolotāja J.Gerasina dalijās pieredzē ar pirmsskolas iestādes darbinieku – Sarkanā Krusta biedru un audzēkņu ilggadējo sadarbību ar Dienas centru „Saskarsme” un Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācijas biedriem. Biedrībā ir dažāda vecuma cilvēki ar kustību traucējumiem, kurus
 • Mana visgaršīgākā putra

  Arī šogad mūsu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi piedalījās Starptautiskās Putras dienas aktivitātēs. Vecākā vecuma grupās notikaizzinošas nodarbības par graudaugiem. Pedagogi stāstīja bērniem par dažādiem graudaugiem, arī par to, kā tie izskatās un kā nonāk līdz mūsu galdam. Mazbērnu grupu audzēkņi kopā ar Žagatu vārīja putru uz plaukstiņām, dziedāja un spēlējas. Šorīt biezputra bija īpaši garšīga! Vecāki ar bērniem dažās grupās sagatavoja reklāmu ģimenē mīļakai Superputrai. Pedagogi sagatavoja Putras godināšanas lugu „Putras šķīvis” bērniem no 2 līdz 6 gadiem. Paldies pirmsskolas skolotājam Oksanai Masānei, Ingai Bratusevai, Jeļenai Dimitrijevai un mūzikas skolotājai Žanetai Gasjaņecai par ieguldīto darbu un laiku. Mēs par veselīgo uzturu!

 • Pirmsskolnieki atklāj skolas pasauli

  23. oktobrī 2017.gadā Daugavpils 27 pirmsskolas izglītības iestādes “Mana Mārīte” audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Daugavpils 15.vidusskolu. Ekskursijas mērķis - parādīt, cik interesanta ir pasaule, kad cilvēks kaut ko zina un prot. Zinot cilvēks var radīt daudz ko jaunu un aizraujošu. Tā, piemēram, izrāde skolas bibliotēkā parādīja bērniem, ka lasīšanas prasmes palīdz viņiem izprast grāmatu pasauli. Par pareizām atbildēm
 • Vairo labu, darot labu!

  Oktobrī darot labu mūsu pirmsskolas izglītības iestādes „Mana Mārīte” audzēkņu ģimenes un iestādes darbinieki palīdzēja patversmē nonākušajiem dzīvniekiem ar segām un barību. Kopīgiem spēkiem savācām vairāk nekā 12 kārbu ar dažādu kaķu un suņu barību. Iestādes audzēkņi ar atverto sirdi un sapratani piedalījās Labo darbu nedēļas aktivitātēs: fotoizstāde "Mani mīluļi", intervijā, pārrunās par dzīvnieku patversmes iemītniekiem, kā arī izpauda

 • Bērnu veselību un drošību veicinošie pasākumi

  16.oktobrī mūsu pirmsskolas izglītības iestādē notika izglītojošais pasākums 5-7. gadu vecuma audzēkņiem. Interaktīvas nodarbības „Personīga higiēna” un „Izvairīšanās no traumatiskām situācijām” vadīja Stradiņa Universitātes pasniedzējas. Personīgās higiēnas jautājumiem veltītajā rotaļnodarbībā tika skatīta animācijas filma „Par Janča punci un tīrām rokām”, kā arī notika diskusijas

 • Kā Ziepju Burbulīte un Mikrobs mācīja bērnus mazgāt rokas

  Lai aktualizētu roku higiēnas nepieciešamību jau pirmsskolas vecumā un iemācītu pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu, 13.10.2017. mūsu iestādē tika organizēta Roku mazgāšanas diena. Bērnu gupiņas apmeklēja Ziepju Burbulīte un Mikrobs, kuri atraktīvā, teatrālā veidā veidoja dialogu ar bērniem un ar roku mazgāšanas dziesmu mācīja, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas. Bērni arī sagatavoja informatīvus plakātus, dažādus zīmējumus pēc tēmas „Roku hiģiēna”, mācīja roku mazgāšanas dziesmas vārdus. Visas šīs aktivitātes nebūtu iespējamas bez mūsu pedagogu iniciatīvas. Liels paldies pirmsskolas skolotājiem Olgai Dmitrijevai un Antoņinai Klopovai!

 • “Augļi skolai” un “Skolas piens” arī bērnudārzā!

  Īpašs prieks par to, ka no šī mācību gada arī pirmsskolnieki ēdīs bezmaksas augļus un dārzeņus. Bezmaksas pienu mēs sākam saņemt no šā gada 1.oktobra, savukārt augļus un dārzeņus – no 1.novembra. Gan piena produkti, gan augļi un dārzeņi tiks dalīti katrā mācību nedēļā trīs reizes.Piena porcijas lielums vienam bērnam ne vairāk kā 250 mililitri, savukārt augļu un dārzeņu izdale tiks paredzēta 100 gramu porcijās: var saņemt svaigu augļu (ābolu, bumbieru), dārzeņu (burkānu, kāļu, kolrābju, kāpostu, ķirbju) vai to asorti porcijas.

  Lai mūsu bērni aug veseli!

 • Labo darbu nedēļa

  No 16. līdz 22. oktobrim aicinām sniegt atbalstu Daugavpils dzīvnieku patversmei un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā! Jūs varat palīdzēt, atnesot kaķu un suņu barību.

  Vairo labu, darot labu!

 • Pirmsskolnieku futbola čepmponāts 2017

  28.septembrī mūsu iestādē notika spilgts sporta pasākums "Pirmsskolnieku futbola čempionāts" Eiropas sporta nedēļas ietvaros. Futbola čempionātā piedalījās 5-6 gadu vecuma bērni. Kopējais dalībnieku skaits bija: 52 bērnu. Čemionātu veiksmīgi novadīja trīs pedagogi: Olga Dmitrijeva, Jeļena Gerasina un Tatjana Saveļjeva. Pasākuma ideja veicināt veselīgu dzīves veidu mūsu iestādes audzēkņu vidū, kā arī popularizēt futbola spēli. Notika trīs spēles dažādās grupās. Pasākums notika ārā iestādes laukumā. Pirms pasākuma tika pārrunāti spēles noteikumi. Pirms futbola čempionāta pedagogi novadīja kopīgu treniņu mūzikas pavadījumā. Bērni visu laiku bija aizņemti un mainīja aktivitātes veidus: futbola spēle uz laukuma, līdzjūtēju komandas atbalsts un paštaisītu atribūtu mini-futbola spēle. Čempionāta nobeigumā skolotājas iedvesmoja bērnus ar medaļām, turpmakajām uzvarām.

Mana marīte Mana marīte