Laiks atpūtai un smiekliem!

 Mūsu  mīļākais gadalaiks viennozīmīgi ir vasara! Ūdens prieki, silts laiks, saule, piedzīvojumi... Vasaras rītu mēs sākam ar ritmiskajiem vingrojumiem mūzikas pavadījumā pirmsskolas iestādes pagalmā. Tas uzmudrina un dod bērniem pozitīvu enerģiju visai dienai.

      Katra jūlija gaidītais notikums mūsu pirmsskolas izglītības iestādē ir Ūdens un Saules svētki. Pirmsskolas skolotāja Tatjana Saveļjeva šoreiz sagatavoja izklaides programmu ar jautrām stafetēm, kustību rotaļām, vingrojumiem  zaļajā pļavā. Mūsu audzēkņi ar pedagoģiem iemācīja daudz latviešu tautas rotaļu par Saulīti un Lietutiņu. Īpaši iepriecināja visus  bērnu diskotēka ar ziepju burbuļiem un kuģu laišana. Viss dabā priecē, bet noteikti nav jāaizmirst par drošību uz ūdens un saulē. Par to atgadināja Gudrās Pūces lomā pirmsskolas skolotāja Ludmila Patmalniece.

        Nu jau par labu tradīciju kļuvis  arī Ogu festivāls, kad mēs ar bērniem runājam par ogu ārstnieciskajām īpašībām, par gardumiem, ko var pagatavot no ogām,  kā arī atgādinām par indīgām ogām. Šajā dienā mēs daudz spēlējāmies, atpazinām ogas pēc garšas ar aizvērtām acīm un, protams, uzklājām lielu galdu,  baudot meža un dārza labumu aromātu un garšu. Bērniem ļoti patīk degustēt ogas ar putukrējumu. Liels paldies mūsu audzēkņu vecākiem par atbalstu un pirmsskolas skolotājai Benitai Strodei par veselīga uztura popularizēšanu un saldo svētku sagatavošanu. 

Priekšā vēl tik daudz interesanta – darbiņi Mārītes sākņu dārzā, futbola čempionāts  ,  "Ābolu svētki"u.c.

        Lai mūsu bērniem notikumiem un draugiem bagāta vasara!

 

Mana marīte Mana marīte