Pieskāriens mākslai Marka Rotko centrā

 

    28.novembrī  8. un 9.grupas 6-7 gadu vecuma  audzēkņi un pedagogi apmeklēja Daugavpils Marka Rotko mākslas centru – daudzfunkcionālu  laikmetīgās mākslas kompleksu, kultūras un izglītības centru Arsenāla ēkā Daugavpils cietoksnī. -

      Lielu interesi izraisīja bērnos  Eiropas gobelēnu foruma ceļojošā izstāde „Artapestry 5” un pašmāju organizētā 5. starptautiskā tekstila un šķiedru mākslas simpozija dalībnieku izstāde, kurā bija attēloti gan dzīvās būtnes gan nedzīvās būtnes un to objekti.

      Mūsu audzēkņi iepazinās arī ar podnieces, ķeramiķes  kā arī mākslinieces Lilijas Zeiļas daudzpusīgam darbam. Svinot savu jubileju, darbu autore sagatavoja personālizstādi, kuru veido trīs darbu grupas – Pēdas. Pieskāriens. Daudzpusība.

      Bērniem bija arī iespēja pašiem veidot interesantus, krāšņus mākslinieciskus darbus monotipijas tehnikā  Rotko mākslas centrā radošajā darbnīcā.

       Paldies sakām mūsu audzēkņu vecākiem un vadītāja vietniecei Jūlijai Sivačovai, kuri deva šo iespēju aizbraukt uz Rotko mākslas centru! Rotko centra 2018. gada piektā izstāžu sezona ar tajā pārstāvētajiem izstāžu projektiem ir dāvana mums katram, Latvijas valsts simtgades svētkiem.

Mana marīte Mana marīte