Ziemasvētku teātra izrādes

2019. gada 14.janvārī interešu izglītības pulciņa skolotāja Benita Strode ar sagatavošanas grupas “Vardulēns” audzēkņiem iepriecināja mazos skatītājus ar teatralizētu uzvedumu “Vecīša cimdiņš”. Izrādē darbojās teicējs, Vecītis, Vecenīte, Muša, Pele, Zaķis, Vilks, Lācis un Gailis.

Bērni iejutās savās lomās, tika nodrošināts emocionāli pozitīvs mikroklimats. Saskarsmes procesā radīta velme nebaidīties rādīt savus talantus un spējas, radītas spilgtas, pozitīvi emocionālas jūtas.

Ludziņas nobeigumā aktieri iesaistīja aktīvā darbībā arī visus skatītājus ar pikošanās rotaļu. Izrādē aktieri ļoti veiksmīgi atklāja lugas saturu . Ziemassvētki  ir brīnumu un piedošanas laiks.

Vecākās grupas “Putniņš” audzēkņiem bija iespēja izspēlēt dažādas situācijas un ļauties piedzīvojumiem, pielāgot atribūtus un maskas, mainot balss intonāciju pārtapt dažādos tēlos izrādē “Ziemassvētki nāk”. Uzvedumā piedalījās rūķīši, sniegpārsliņas, Zaķēns, Lācēns, Lapsēns, Eglīte, Svecīte un Dāvana.

Skolotāji interesantā, aizraujošā stāstījumā uzzināja, kas tad ir Ziemassvētki.

Paldies par sadarbību grupu skolotājām D.Nikonovai, I. Kozelai, L.Patmalniecei, Ž. Gagunovai, N.Kohanei un J.Dimitrijevai., mūzikas skolotājai Ž.Gasjaņecai. Īpaši patecamies iznterešu izglītības pulciņa skolotājai Benitai Strodei.

Šīs jaukās lugas pavadīja skatītāju skaļas ovācijas un aplausi, kas sniedza mazajiem aktieriem lielu gandarījumu, vēlmi sniegt prieku un pozitīvas emocijas saviem vienaudžiem.

Mana marīte Mana marīte