Godinām labākos pedagogus!

Mūsu pirmsskolas izglītības skolotāja Oksana Masāne saņēma Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pateicības rakstu par dalību konkursā “Pedagoģiskās meistarības balva 2024”  nominācijā “Par digitālo resursu efektīvu izmantošanu mācību procesā”.  Oksanas 6-7 gadu vecuma audzēkņi aktīvi darbojās ar digitālajiem rīkiem, skolotāja veiksmīgi integrē digitālo saturu arī kopīgos pasākumos ar vecākiem. Lai padarītu mācību procesu aizraujošāku un mūsdienīgāku, Oksana ikdienā piedāvāja bērniem daudzveidīgus digitālos resursus: Photon robotu, Bee-Bot, Marbotic numbers, Bubble Drawing robots, planšetdatorus, fotoaparātus, runājošas pildspalvas. Oksana Masāne regulāri dalās savā pieredzē ar kolēģiem. Pēc iniciatīvas ka mentors, atbalstīja pedagogus, sniedza konsultācijas kā veidot videofilmas, prezentācijas, interaktīvu saturu (wordwall.net.), kā arī organizēja digitālās darbnīcas.

Pateicamies pirmsskolas skolotājai Oksanai Masānei par to, ka viņa  pastāvīgi stimulē kolektīva pedagogus pilnveidot savas digitālās prasmes un izmantot daudzveidīgus digitālos resursus mācību procesā.

    Pirmsskolas skolotāja Sandra Harūne 2023./2024. mācību gadā veica nozīmīgu ieguldījumu latviskās vides stiprināšanā mūsu pirmsskolas iestādē, popularizējot senlatviešu tradīcijas izglītojamo, viņu ģimeņu un iestādes darbinieku vidū. Sandra Harūne saņēma Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pateicības rakstu par dalību konkursā “Pedagoģiskās meistarības balva 2024”  nominācijā “Par latviskās vides stiprināšanu veiksmīgā mācību procesā”.  Pedagoga ieinteresētība un iedvesma ļāva mums sajust gadskārtu svētku noskaņojumu un dziļāk saprast to nozīmi. Gatavojoties gadskārtu svētkiem 5-6 gadu vecuma bērni tika iesaistīti kostīmu, masku, telpu, rotājumu, tradicionālo ēdienu gatavošanā kā arī izpētīja svētku ticējumus. Organizētajos vakaros un atvērto durvju dienās  kopā ar vecākiem bērni spēlēja senlatviešu kustību rotaļas un minēja mīklas, cepa piparkūkas, taisīja puzurus no salmiem un piedalījās Ziemassvētku tirdziņā. Skolotāja Sandra popularizēja savas zināšanas un pieredzi gatavojot prezentācijas un sniedzot konsultācijas iestādes pedagogiem  “Senlatviešu tradīcijas” un ”Latviska vidē izglītības iestādē”. Sandra iesaistīja arī citus iestādes bērnus svētku svinēšanā ejot budēļos ar saviem audzēkņiem pa grupām. Šādi pasākumi ļoti saliedē pirmsskolas  iestādi un ģimeni, iestādes kolektīvu un iesaista vecākus mācību procesā, palīdz bērniem apgūt valodu un latviešu kultūru.

Pateicamies skolotājai Sandrai par atbalstu bērniem un vecākiem, ka arī iestādes pedagogiem pārejā uz apmācībām valsts valodā ar latviskās vides stiprināšanu veiksmīgā mācību procesā.